Monika Houdová

Realitní trh (zejména v Praze) připomíná spíše džungli, než příjemné a bezpečné prostředí, a výběr toho správného makléře může být tedy v celém obchodu rozhodující.

Nabízím Vám nadstandardní klientský servis, své zkušenosti (v realitách působím od r. 2015), zázemí moderní realitní kanceláře Dream House Reality s.r.o. a samozřejmě kvalitní a komplexní právní servis.

Zajistím prodej či pronájem Vaší nemovitosti, a zároveň ráda pomohu s hledáním vhodné nemovitosti právě pro Vás - ať už k vlastnímu bydlení, nebo jako dobrou investici do budoucna.

Mé oblíbené lokality jsou především Praha 4 a 10 (protože na Praze 4 již od r. 2012 sama bydlím), a Děčín.


Staňte se i Vy mým spokojeným klientem!

 

 

Ocenění:

          

 

 

 

kontakt

 
www.facebook.com/HoudovaRealEstate/
www.linkedin.com/in/monika-houdov%C3%A1-09b666119/

Reference makléře

Kamila K. - pronájem BJ 1+kk, Praha 2 - Vinohrady

K práci paní makléřky Moniky Houdové není opravdu co vytknout. Provedla nás celým procesem zprostředkování pronájmu bytu bez jakéhokoli zádrhelu velmi profesionálně, korektně a s laskavým přístupem během 4 dnů. Veškeré dotazy a doplňování řešila i ve svém volném čase po večerech a o víkendu. Písemně a telefonicky průběžně řešila dotazy a upravené návrhy smluv obratem zajišťovala ve dvoujazyčné verzi. Zajistila plný servis včetně notářsky ověřených podpisů přímo na místě protokolového předání. Domluvené podmínky odpovídaly skutečnosti a vše řešila vždy ochotně a s úsměvem. Shrnuto: nelze uvést nic jiného, než, že oceňujeme její profesionalitu, spolehlivost a charisma. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Za perfektní a rychlý servis děkujeme.

Jan Ž. - pronájem bytu 2+kk/T, Praha 3 - Žižkov

S přítelkyni jsme byli dost překvapeni. Slečna Houdová, na první pohled vypadající mladě, předčila veškerá očekávání. Takovou profesionalitu a zároveň lidský přístup hodnotíme více než kladně. Na slečnu se můžete se vším spolehnout, naprosto za nás vše vyřešila a vše bylo připravené. Slečna je dochvilná, spolehlivá a zároveň nám i právně zařídila komplet smlouvy, které byly uspokojujici pro obě strany a zařídila za nás i přepis energii. Kéž by to takto vypadalo v každé reality. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, jsme vám moc vděční.

Yvetta S. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Se sl. Houdovou mám již dlouholetou spolupráci. Vždy je velice vstřícná jak ke mně, tak k zájemcům o mnou pronajímaný byt. Pronájem bytu proběhne vždy velice rychle a obě strany jsou spokojeny. Služby RK, a konkrétně služby sl. Houdové, mohu jen vřele doporučit. 

Marek Z. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Profesionální přístup této realitní kanceláře, konkrétně Moniky Houdové nás mile překvapil. Veškeré řešení kolem bytu od prohlídky až po předání klíču probíhalo naprosto bezproblémově a rychle. Během pár dnů jsme bydleli a jsme velmi spokojení, že jsme kontaktovali realitní kancelář Dream House Reality.

Jiřina G. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Smíchov

Slečna Houdová z této realitní společnosti předčila v profesionalitě mnoho kolegů, se kterými jsem měla možnost jednat v minulosti. Vypracovala srovnávací studii o výši nájmů v dané lokalitě, na jejímž základě ve spolupráci s pronajímatelem stanovila optimální výši nájemného. Nabízený byt poté obsadila do několika dnů a navíc pro ochranu pronajímatele zajistila výpis z registrů dlužníků uchazeče o nájem, včetně kvalitní nájemní smlouvy s protokoly o předání a zpětnému převzetí bytu. Zajistila též převedení energií na nového nájemce. Děkuji a těším se na další případnou spolupráci. 

Marcela L. - pronájem bytu 2+kk, Praha 6 - Řepy

Byla jsem velmi spokojena s prací makléřky Moniky Houdové. Velmi milý a profesionální přístup. Pronájem proběhl velmi rychle a makléřka vše zařídila ke spokojenosti všech. Nikde nenastal žádný problém. 

Adam P. - koupě bytu Praha 4

Naprosto profesionální spolupráce, zároveň velmi vstřícné, ochotné a lidské jednání. P. Houdová zprostředkovala převod družstevního bytu k naprosté spokojenosti všech stran, mohu jen doporučit.

Věra L. - koupě bytu Praha 5

Díky výborné spolupráci s Monikou Houdovou jsme získali pěkný byt v Praze.