Tereza Karlíčková

Věnuji se realitám od r. 2012, aktuálně působím v realitní kanceláři Dream House Reality s.r.o., která plní Vaše sny (a to nejen o bydlení...), jako obchodní ředitelka a zároveň jako realitní makléřka.

Zabývám se převážně prodejem/pronájmem bytů, rodinných domů a komerčních prostor v Praze, příp. Středočeském kraji.

Ke všem svým klientům přistupuji individuálně a přátelsky. Každý obchodní případ je pro mě výzvou a zároveň se vždy snažím poskytnou nadstandardní a kompletní realitní a poradenské služby.

V případě zájmu o více informací ke spolupráci se mnou nebo naší realitní kanceláří, neváhejte mne kontaktovat. Vše můžeme nezávazně probrat u dobré kávy.

 

 

kontakt

 
www.facebook.com/tereza.dreamhousereality/
www.linkedin.com/in/terezadreamhousereality/

Reference makléře

Lukáš A. - pronájem bytu 4+kk, Praha 3 - Vinohrady

Tato realitní společnost využita při pronájmu velkého bytu na Vinohradech. Nafoceno a představeno v pátek a po 6 dnech byl byt pronajat. Slečna Tereza mě neustále informovala o vývoji, poptávkách a během prohlídky bytu komunikovala s potencionálními nájemníky naprosto perfektně a nakonec jsem si mohl vybrat, koho do bytu vlastně chci. Smlouva i její podpis rovněž zajistila DHR sama a já jen přijel ve smluvený termín podepsat. Vše vyřešeno během 168 hodin. Takhle si představuji práci profesionálů a proklientský přístup. Velmi děkuji a pokud někdy pronájem, vím kam mám jít.

Robin T. - pronájem bytu 3+1 Praha 3 - Žižkov

Práce makléřky sl. Karlíčkové byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo velice rychle a seriózně. Vřele doporučuji.

Marie S. - pronájem bytu Praha 6 - Dejvice

Kontaktovala jsem makléřku sl. Karlíčkovou s prosbou o pomoc při pronájmu mého bytu v Praze 6 - Dejvicích. Makléřka byt pronajala do týdne a to skvělými a solventními nájemníky.