Prodej rodinného domu s terasou (3 byty), 293 m2, Řendějov, okr. Kutná Hora, garáž, bazén

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům, částečně podsklepený, v Řendějově, malé obci nedaleko Zruče nad Sázavou. Dům ve stávající podobě vznikl zdařilou rekonstrukcí (rozvody vody a odpadů, elektřiny, topení + nový kotel na pelety, osazení nových plastových oken, zateplení fasády, zateplení krovu a přeložení střešní krytiny) a přístavbou k původnímu obytnému domu a stodole. Přístavbou byly obě stavby propojené a úpravou vnitřního dispozičního řešení vznikly 3 bytové jednotky o dispozici 2+1 (76 m2 + terasa 11 m2), 2+kk (79 m2 + pokoj s příslušenstvím a vlastním vchodem pro hosty 33 m2), a byt v 1. patře částečně zabudovaný do půdy o dispozici 4+kk (cca 105 m2 + terasa 20 m2). Dva z bytů mají podlahy v různých úrovních (vždy pár schůdků), všechny byty včetně části pro hosty disponují pěknou velkou koupelnou. Součástí domu je i zastřešená terasa s letní kuchyní, velká garáž, prostorný přístřešek před kotelnou a velká, zatím nevyužitá půda.
Vytápění celého objektu je řešeno automatickým kotlem na dřevěné pelety, jednotlivé byty jsou osazeny el. bojlery na ohřev vody. Voda ze studny (2x) je ošetřená filtrační jednotkou s ionizací vody. Odpadní jímka s přepadem do kanalizace.
Pozemek o celkové výměře 915 m2 (zastavěná plocha domu 273 m2) je před domem vydlážděný, součástí zatravněné části pozemku je zapuštěný bazén a kout pro grilování. Za vjezdovou branou jsou 3 parkovací místa.
Řendějov je malebná vesnička pár km od Zruče nad Sázavou, kde je i veškerá občanská vybavenost. Dopravní obslužnost zajištěna pravidelnou autobusovou linkou. To, co nám Řendějov nabízí, je klid, pohoda, krásná okolní krajina plná kopců, luk a lesů nabízející rozmanité volnočasové a sportovní aktivity (např. nedaleké kvalitní golfové hřiště, cyklotrasy atd).
En. tř. G bude aktualizována po dodání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. ID nabídky: N1956


Další informace

Číslo nabídky:N1956
Adresa Řendějov,
Poloha objektuSamostatný
Dispozice domuatypický
Zastavěná plocha 273 m2
Počet podlaží 2
Typ domu Patrový
Obytná plocha 293 m2
Užitná plocha 400 m2
Plocha pozemku/ů 915 m2
Stav objektu Po rekonstrukci
Druh objektu Smíšená
Počet podlaží pod zemí 1
Počet bytů 3
Terasa 36 m2
Sklep 10 m2
Rok rekonstrukce 2020
Plocha zahrady 640 m2
Obytná plocha celkem 320 m2
Umístění objektu Klidná část obce
Komunikace Asfaltová
PENB: Náročnost budovy G - průkaz nedodán
Plot
Další nebytové prostory Garáž, Přístřešek, Bazén
Schodiště Dřevěné
Inženýrské sítě Kanalizace, Elektřina
Topení Jiné
Doprava Silnice
Elektřina 230V, 400V
Parkování ANO

Cena

6 200 000 Kč za nemovitost

Kontaktní údaje


Miroslav Fron
realitní makléř
+420 777 090 109
mirek@dreamhousereality.cz

Zaujala Vás tato nemovitost?

* Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dream House Reality s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.