Bc. Eva Kubizňáková

Spokojený klient je měřítkem kvality!

Ve své realitní praxi se zaměřuji především na zprostředkování prodejů a pronájmů objektů určených k bydlení.

Svým klientům zaručuji hladký chod každého obchodního případu od A do Z, 100% profesionální a proklientský přístup i značnou časovou flexibilitu.

Pomohu i Vám splnit si svůj SEN v oblasti nemovitostí.

 

 

 

 

OCENĚNÍ:

r. 2019:

 

r. 2018:

       

 

      

 kontakt

 
www.facebook.com/EvaDreamHouseReality

Reference makléře

Petra Č. - prodej bytu 1+kk, Praha 9 - Kyje

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři Dream House Reality, především makléřce Evě Kubizňákové, za zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, zároveň děkuji za vyřešení zapeklitého zákona ohledně předkupního práva. Jestli budu do budoucna řešit prodej nemovitostí, ráda se na Vás opět obrátím.

Dagmar S. - prodej rekreační chaty, Praha 9 - Hloubětín

Chtěla bych touto cestou poděkovat za práci Vaší realitní kanceláře a zejména realitní makléřky Evy Kubizňákové, v záležitostech spojených s prodejem mého rekreačního objektu. Ocenila jsem její přístup, návrhy řešení případných peripetií a celkový přístup k této zakázce. Dovolím si tvrdit, že stejný názor mají i kupující. Budu se těšit na další spolupráci.

Andrea Ř. - prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Krč

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Evě Kubizňákové za profesionální služby při prodeji bytu. Byt prodala za necelý 1 měsíc. Paní Kubizňáková je vždy velmi vstřícná, ochotná a veškeré potřebné věci, problémy, dotazy či připomínky některé ze stran, kterých při prodeji není rozhodně málo, řešila promptně s plnou znalostí věci a svého oboru. Má cit pro věc a zabývá se rovněž novými způsoby obchodování realit. Tím získá pro klienta tu nejlepší cenu. Paní makléřka je skutečný profesionál, jakých u nás mnoho není. Spolupráce s ní bylo výborné rozhodnutí, neboť od té chvíle jsem s prodejem neměla již žádné starosti. Služby Dream House Reality jsou i na vysoké odborné úrovni. Důležitá je při takovéto transakci příprava veškerých podkladů, především smluv, která byla taktéž velmi precizní. Paní Evu Kubizňákovou doporučuji jako profesionálního a spolehlivého partnera nejen při koupi či prodeji nemovitostí. Já s ní budu spolupracovat i nadále.

Karel H. - pronájem BJ Praha 1

Využili jsme služeb Dream House Reality a pí. Evy Kubizňákové k naprosté spokojenosti a pro další činnosti v oblasti realit ji mohu jen doporučit.

Marcela B. - pronájem bytu 1+1, Praha 5 - Smíchov

Na p. Kubizňákovou z realitní kanceláře Dream House Reality jsem se několikrát obrátila s žádostí o pronájem bytu. Jednání proběhla vždy věcně a bez otálení. Prohlídky bytu byly směřovány na jeden den, takže jsme ani stávajícího nájemce příliš nerušili. Nájemní smlouva byla perfektně připravená. Doporučená výše nájemného byla nájemci akceptována. S nájemci jsem spokojená a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Milan P. - pronájem bytu Praha 9
Chtěl bych se ještě vrátit k Vaší včerejší rychlé a efektivní reakci. Děkuji nejen za poslané foto, ale zejména za stále milý a vstřícný přístup ke klientovi. Velice si vážím, že i dva roky po, díky Vám velmi úspěšném dojednání pronájmu mého bytu, držíte svoje slovo a vždy, když se na Vás obrátím, se mi snažíte pomoci. Vzhledem k tomu, že mám vlastní firmu, tak musím řešit nejrůznější záležitosti se svými zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Denně si díky tomu uvědomuji, že bohužel profesionalita a přirozená lidská slušnost i vzájemný respekt, nejsou samozřejmostí, ale čím dál tím větší vzácností… Proto, pokud někdo v mém okolí bude chtít koupit, prodat, pronajmout byt apod., bez váhání a rád Vás doporučím. 
Michal, Jana - prodej bytu Praha

Spolupráce s paní Kubizňákovou byla perfektní a celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Zprostředkování prodeje bytu proběhlo velice rychle, korektně a kvalitně. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Dále pak i zastoupení při zajištění navazujících činností v podobě převodu energií, katastru nemovitostí apod. Moc děkujeme.