Monika Houdová

Realitní trh (zejména v Praze) připomíná spíše džungli, než příjemné a bezpečné prostředí, a výběr toho správného makléře může být tedy v celém obchodu rozhodující.

Nabízím Vám nadstandardní klientský servis, své zkušenosti (v realitách působím od r. 2015), zázemí moderní realitní kanceláře Dream House Reality s.r.o. a samozřejmě kvalitní a komplexní právní servis.

Zajistím prodej či pronájem Vaší nemovitosti, a zároveň ráda pomohu s hledáním vhodné nemovitosti právě pro Vás - ať už k vlastnímu bydlení, nebo jako dobrou investici do budoucna.

Mé oblíbené lokality jsou především Praha 4 a 10 (protože na Praze 4 již od r. 2012 sama bydlím), a Děčín.

 

Staňte se i Vy mým spokojeným klientem!

 

 

OCENĚNÍ:


Makléř roku - 2018, 2019:

     

 

Další ocenění:

r. 2020:

 

r. 2019:

           

 

         

 

r. 2018:

          

 

          

 

 

 

 

 

kontakt

 
monikahoudova.cz/
www.facebook.com/HoudovaRealEstate/
www.instagram.com/monikarealestate/
www.youtube.com/channel/UCpKd1KqMkXzOPl_BTgbLdxA/featured
www.linkedin.com/in/monika-houdov%C3%A1-09b666119/
 

Reference makléře

František K. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Jsme spokojeni s novým bydlením. Velmi děkujeme Monice Houdové za pomoc s vyřízením všech dokumentů. Také jsme vděční za slušnost v komunikaci a za skvělé, příjemné a profesionální vystupování. Dream House Reality vřele doporučujeme 

Zuzana V. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Vstřícný a profesionální přístup makléřky Moniky Houdové mě potěšil. Jednání bylo rychlé a praktické, makléřka uměla odpovědět na mé otázky a byla ochotná zjistit i dodatečné informace. Při jednání jsem se necítila být pod tlakem, na prohlídku bytu i prostudování rezervační smlouvy a smlouvy o nájmu bytu jsem měla klid a čas. Vše bylo profesionálně připravené, příjemné bylo i prostředí realitní kanceláře. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby RK, znovu se na tuto makléřku s důvěrou obrátím. 

Jakub K. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Prostě super, maximální profesionalita a ochota.

Jiřina H. - pronájem bytu 1+kk, Praha 8 - Karlín

Byla jsem mile překvapená profesionálním jednáním slečny Houdové a její vstřícností a ochotou. Maximální spokojenost.

Petr Š. - pronájem bytu 2+kk, Praha 7 - Holešovice

Nemám RK úplně v oblibě, ale paní Monika Houdová mě svojí profesionalitou a příjemným vystupováním přesvědčila, že se mýlím. Všechno běželo skvěle a komunikace byla moc příjemná. Hned sehnala sympatické nájemníky. 

Iveta D. - pronájem bytu 3+kk/T, Praha 17 - Řepy

Za nás maximální spokojenost. Paní Houdová je profesionálka s příjemným vystupováním a maximální vstřícností. Doporučujeme.

Markéta C. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Velmi doporučuji Dream House Reality s.r.o. a ráda bych tímto poděkovala paní Houdové za její profesionální spolupráci a pomoc při pronájmu našich bytů v Praze. Paní Houdová vše naprosto samostatně a proaktivně zařídila ke spokojenosti všech. Vše proběhlo naprosto hladce, rychle a dle dohody.

Marta P. - pronájem bytu 2+kk, Praha 17 - Řepy

Děkuji za rychlé sjednání formalit a předání bytu na Praze 6 - Řepích, včetně pomoci při převodu elektřiny. Paní makléřka Monika Houdová sjednala vše s panem domácím rychle a smlouvu jsme podepisovali do týdne. V bytečku se nám líbí a děkujeme.

Darya M. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - ul. Na Zámecké

Monika help us in order to find our apartment. She is really nice and professional and if you have some outcomes with Czech language she is always here to help you. I recommend her service, it was such a pleasure!

Kamila K. - pronájem BJ 1+kk, Praha 2 - Vinohrady

K práci paní makléřky Moniky Houdové není opravdu co vytknout. Provedla nás celým procesem zprostředkování pronájmu bytu bez jakéhokoli zádrhelu velmi profesionálně, korektně a s laskavým přístupem během 4 dnů. Veškeré dotazy a doplňování řešila i ve svém volném čase po večerech a o víkendu. Písemně a telefonicky průběžně řešila dotazy a upravené návrhy smluv obratem zajišťovala ve dvoujazyčné verzi. Zajistila plný servis včetně notářsky ověřených podpisů přímo na místě protokolového předání. Domluvené podmínky odpovídaly skutečnosti a vše řešila vždy ochotně a s úsměvem. Shrnuto: nelze uvést nic jiného, než, že oceňujeme její profesionalitu, spolehlivost a charisma. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Za perfektní a rychlý servis děkujeme.

Jan Ž. - pronájem bytu 2+kk/T, Praha 3 - Žižkov

S přítelkyni jsme byli dost překvapeni. Slečna Houdová, na první pohled vypadající mladě, předčila veškerá očekávání. Takovou profesionalitu a zároveň lidský přístup hodnotíme více než kladně. Na slečnu se můžete se vším spolehnout, naprosto za nás vše vyřešila a vše bylo připravené. Slečna je dochvilná, spolehlivá a zároveň nám i právně zařídila komplet smlouvy, které byly uspokojujici pro obě strany a zařídila za nás i přepis energii. Kéž by to takto vypadalo v každé reality. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, jsme vám moc vděční.

Yvetta S. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Se sl. Houdovou mám již dlouholetou spolupráci. Vždy je velice vstřícná jak ke mně, tak k zájemcům o mnou pronajímaný byt. Pronájem bytu proběhne vždy velice rychle a obě strany jsou spokojeny. Služby RK, a konkrétně služby sl. Houdové, mohu jen vřele doporučit. 

Marek Z. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Profesionální přístup této realitní kanceláře, konkrétně Moniky Houdové nás mile překvapil. Veškeré řešení kolem bytu od prohlídky až po předání klíču probíhalo naprosto bezproblémově a rychle. Během pár dnů jsme bydleli a jsme velmi spokojení, že jsme kontaktovali realitní kancelář Dream House Reality.

Jiřina G. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Smíchov

Slečna Houdová z této realitní společnosti předčila v profesionalitě mnoho kolegů, se kterými jsem měla možnost jednat v minulosti. Vypracovala srovnávací studii o výši nájmů v dané lokalitě, na jejímž základě ve spolupráci s pronajímatelem stanovila optimální výši nájemného. Nabízený byt poté obsadila do několika dnů a navíc pro ochranu pronajímatele zajistila výpis z registrů dlužníků uchazeče o nájem, včetně kvalitní nájemní smlouvy s protokoly o předání a zpětnému převzetí bytu. Zajistila též převedení energií na nového nájemce. Děkuji a těším se na další případnou spolupráci. 

Marcela L. - pronájem bytu 2+kk, Praha 6 - Řepy

Byla jsem velmi spokojena s prací makléřky Moniky Houdové. Velmi milý a profesionální přístup. Pronájem proběhl velmi rychle a makléřka vše zařídila ke spokojenosti všech. Nikde nenastal žádný problém. 

Adam P. - koupě bytu Praha 4

Naprosto profesionální spolupráce, zároveň velmi vstřícné, ochotné a lidské jednání. P. Houdová zprostředkovala převod družstevního bytu k naprosté spokojenosti všech stran, mohu jen doporučit.

Věra L. - koupě bytu Praha 5

Díky výborné spolupráci s Monikou Houdovou jsme získali pěkný byt v Praze.