Šetřte si čas, peníze a nervy ANEB bez realitky se neobejdete...

I oblast řady kontroverzních služeb dostává jednu ránu za druhou v podobě nabídky virtuálního řešení. Umělá inteligence v podobě robotů prý nahradí v brzké budoucnosti i většinu účetních. Jsou však služby, které i v budoucnu pravděpodobně elektronika nenahradí. Prasklou vodovodní trubku v bytě či na ulici elektronika nespraví. Z právního problému, třeba při rozvodu, Vás asi také elektronický právník nevyseká. Zuby Vám umělá inteligence nespraví a ani o elektronickém holiči či kadeřnici jsme zatím neslyšeli. 

O čem jsme ale slyšeli je to, že BEZ REALITKY se obejdete! Navíc se vyhnete spoustě problémů, což hlásá mohutná reklamní kampaň... Nepřijdete o balkon, část bytu, nebudete mít nedokonalou smlouvu apod. :-)

Ano, IT technologie mohou nahradit celou řadu prací, nebo některé lidské činnosti výrazně usnadnit. Ale prozatím skutečně nenahradí vše. Lidský faktor stále v řadě profesí sehrává důležitou a nenahraditelnou roli. Jsme toho názoru, že i v oblasti OBCHODU S NEMOVITOSTMI. Buď tím lidským faktorem musíme být my sami a nebo námi najatý člověk - poradce/makléř. Pokud se nechceme problematice věnovat sami, nemáme čas získat zkušenosti a patřičné dovednosti, nebo prostě na to nemáme čas, pak SE BEZ REALITKY NEOBEJDEME!

 

 

To platí zejména:

 

Obchod s nemovitostmi opravdu není jen inzerce a internet !!!

 

 

 

Informace / celý článek naleznete na www.realcity.cz/magazin

Citace článku od Ing. Jaroslava Novotného (prezidenta Asociace realitních kanceláří ČR)