Tereza Karlíčková

Věnuji se realitám od r. 2012, aktuálně působím v realitní kanceláři Dream House Reality s.r.o., která plní Vaše sny o bydlení, jako obchodní ředitelka a zároveň jako realitní makléřka.

Práce v realitách byla vždy můj sen, který si od r. 2012 plním… Nyní navíc můžu říct, že jsem hrdá na to, že dělám práci, která mě baví a je zároveň i mým koníčkem.

 

Činnost realitní makléřky se snažím odvádět na špičkové úrovni, mezi mé standardní služby patří mj. i natáčení videoprohlídek, spolupracuji s profesionálním fotografem a řadou jiných specialistů v oboru. Veškeré získané nabídky nemovitostí do mého portfolia propaguji na všech možných sociálních sítích (např. Facebook, vlastní webová prezentace nemovitosti, Instagram, YouTube aj.). Samozřejmostí je i poprodejní servis jako je např. jednání s FÚ nebo KÚ, zprostředkování pojištění, správa a údržba nemovitosti (rekonstrukce, revize zařízení, …), pomoc při samotném stěhování, a mnoho dalšího…

 

Zabývám se převážně prodejem/pronájmem bytů, rodinných domů a komerčních prostor v Praze, příp. Středočeském kraji.

Ke všem svým klientům se snažím přistupovat přátelsky. Zajímají mě Vaše přání a potřeby, které si právě prodejem/pořízením nemovitosti můžete z části splnit. Každý obchodní případ je pro mě výzvou.

 

V případě zájmu o více informací o spolupráci se mnou mě neváhejte kontaktovat. Vše můžeme nezávazně probrat u dobré kávy.

 

 

Lidé nevědí, co chtějí, dokud jim to člověk nenabídne.
"Terence Conran"

kontakt

 
www.facebook.com/tereza.dreamhousereality/
www.linkedin.com/in/terezadreamhousereality/
www.instagram.com/charliecek.tereza/

Reference makléře

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Gabriela H. - pronájem bytu 2+kk, Boleslavská ul. (Praha 3)

Velice příjemná, ovšem vysoce profesionální komunikace. Rychlé umístění nabídky na mnoho serverů, pěkné a reprezentativní fotky pořízené přímo makléřkou, včetně srovnání nabídky s aktuálním trhem. Nájemce se nastěhoval 10 dnů od zadání zakázky RK. Maximální spokojenost, děkuji.

Jakub J. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - Nusle
Děkuji Vám za vstřícné a profi jednání. S Vašimi službami jsem velmi spokojen a máte moje doporučení pro mé okolí.
Lukáš A. - pronájem bytu 4+kk, Praha 3 - Vinohrady

Tato realitní společnost využita při pronájmu velkého bytu na Vinohradech. Nafoceno a představeno v pátek a po 6 dnech byl byt pronajat. Slečna Tereza mě neustále informovala o vývoji, poptávkách a během prohlídky bytu komunikovala s potencionálními nájemníky naprosto perfektně a nakonec jsem si mohl vybrat, koho do bytu vlastně chci. Smlouva i její podpis rovněž zajistila DHR sama a já jen přijel ve smluvený termín podepsat. Vše vyřešeno během 168 hodin. Takhle si představuji práci profesionálů a proklientský přístup. Velmi děkuji a pokud někdy pronájem, vím kam mám jít.

Robin T. - pronájem bytu 3+1 Praha 3 - Žižkov

Práce makléřky sl. Karlíčkové byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo velice rychle a seriózně. Vřele doporučuji.

Marie S. - pronájem bytu Praha 6 - Dejvice

Kontaktovala jsem makléřku sl. Karlíčkovou s prosbou o pomoc při pronájmu mého bytu v Praze 6 - Dejvicích. Makléřka byt pronajala do týdne a to skvělými a solventními nájemníky.