Dream House SERVICES

V rámci zkvalitňování a rozšíření našich služeb, a samozřejmě také na podnět Vás klientů, kteří chcete vše ohledně svých nemovitostí řešit najednou a tzv. "pod jednou střechou", rozhodli jsme se otevřít samostatné oddělení zabývající se výhradně komplexními stavebními pracemi na klíč.


Vítejte tedy na stránce 

Dream House SERVICES 

A čím vším se zabýváme?

1. Kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a nástavb (v Praze i v celé České republice)

     - na klíč (zajištění stavebních prací i materiálu, odvoz suti, finální úklid).

2. Návrh designu a výběr vhodných materiálů.

3. Zednické práce (bourací práce, demontáž starých příček a nenosných stěn, zdění příček nových, překlady, omítky).

4. Sádrokartony (SDK konstrukce, příčky, podhledy, předstěny, kastlíky).

5. Instalace vody (demontáž starých vodoinstalací a odpadů, rozvody vody a usazení nových trubek a odpadů, montáž WC/umyvadel/baterií, zapojení průtokových ohřívačů/bojlerů, zapojení pračky/myčky).

6. Elektroinstalace (demontáž starých elektroinstalací, nové rozvaděče a kabely, výměna zásuvek/vypínačů, instalace nového osvětlení, zapojení digestoře/varné desky/trouby, veškeré revize elektroinstalací/elektrospotřebičů).

7. Obkladačské práce (demontáž starého obkladu, příprava podkladu, vyrovnání stěn a penetrace, výběr vhodného obkladu a jeho zaměření, obkládání stěn a pokládka dlažby v kuchyni/koupelně, spárování a dočištění, silikonování, osazení zařizovacích předmětů).

8. Podlahové krytiny (demontáž starých podlah, vyrovnání podkladu, výběr vhodné podlahové krytiny a její zaměření, pokládka nové podlahy - různé typy podlah - laminátové, plovoucí, parkety, koberce, PVC, korek apod., broušení/tmelení/lakování parket, montáž soklových lišt).

9. Okna a dveře (demontáž starých oken a dveří, montáž nových oken a dveří, renovace původních oken a dveří, montáž obkložkových dveří, montáž dveřního kování a prahů).

10. Finální omítky (demontáž starých omítek, příprava stěn a jejich penetrace, omítání - štukové omítky/sádrové stěrky, finální úpravy a tmelení rohů).

11. Malířské práce, tapetování (zakrývání folií veškerého nábytku, oken a dveří, škrábání staré malby na stěnách a stropech, linkování, penetrace, malba běžnou interiérovou/vinylovou omyvatelnou barvou, malba dekoračním válečkem, tapetování papírovou/vinylovou nebo textilní tapetou). 

12. Montáž kuchyňských linek, vestavěných skříní a ostatního nábytku

13. Truhlářské práce (zaměření a výroba nábytku na míru).

14. Finální úklid po stavebních pracech je u nás samozřejmostí (možnost doobjednání generálního úklidu celé stavby/nemovitosti). Jako i odvoz veškeré suti a původního vybavení (podlahových krytin, dveří, nábytku apod.). 

 

Pokud jste nenašli Vámi poptávanou opravu nebo úpravu Vaší nemovitosti, nezoufejte.
Stačí nás kontaktovat a jsme si jisti, že Vám dokážeme pomoci a vymyslet ideální řešení Vaší situace. 

 

 

V případě dotazů jsme Vám také k dispozici na:
reko@dreamhousereality.cz nebo +420 722 92 66 12.

Hodnocení a fotografie realizací naleznete na naší facebookové stránce "Dream House Services" klikni ZDE

 

 

 

Pro nezávazné zaměření a konzultaci vyplňte níže uvedený kontaktní formulář,
do 24 hod. Vás budeme kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy a podrobností.

* Pro stanovení ceny je zpravidla nutná návštěva našeho technika, na základě které Vám následně bude zaslán cenový rozpočet.