Reference

Zuzana V. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Vstřícný a profesionální přístup makléřky Moniky Houdové mě potěšil. Jednání bylo rychlé a praktické, makléřka uměla odpovědět na mé otázky a byla ochotná zjistit i dodatečné informace. Při jednání jsem se necítila být pod tlakem, na prohlídku bytu i prostudování rezervační smlouvy a smlouvy o nájmu bytu jsem měla klid a čas. Vše bylo profesionálně připravené, příjemné bylo i prostředí realitní kanceláře. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby RK, znovu se na tuto makléřku s důvěrou obrátím. 

Venuše K. - pronájem bytu Praha

Dobrý den, děkuji za vaše služby paní Petrásková, byla jsem spokojená.

pronájem bytu Praha

Děkujeme a to za velmi rychlé jednání s lidským přístupem ve věci pronájmu bytu. Velmi se nám osvědčila paní Sabina Petrásková.

Jana Z. - pronájem bytu Praha

Dobrý den, paní Petrásková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za klienta, kterého jste mi doporučila. Vše klape tak jak má!! Děkuji moc!!!!!!

Petr Z. - pronájem bytu Praha 10

Pronajímám garsonku po rodičích už řadu let. Nájemníky jsem si dříve hledal pomocí inzerátů sám, ale neměl jsem s tím valné zkušenosti. Potíže zvláště potom přišly, když jsem v naivitě dvakrát narazil na problémové neplatiče. Se ztrátou jsem měl pak navíc i značné problémy, dostat tyto podivné lidi z bytu. Spokojenost však naštěstí přišla. když jsem objevil konkrétně paní makléřku Sabinu Petráskovou, se kterou mám už dva roky výborné zkušenosti. Děkuji a potvrzuji všem - u ní jste na dobré adrese.

Veronika T. - pronájem bytu Praha

Vážená slečno Sabino, děkuji Vám za spolupráci, trpělivost, taktiku a porozumění, které jste projevila vůči všem zúčastněným. Děkuji za vysvětlení, atp. Zdá se, že se Vám podařilo vybrat velmi ohleduplného a zodpovědného nájemníka. Děkuji Vám tedy i za Váš instinkt. Vaše práce a Vy osobně (v černých šatech Vám to moc slušelo) děláte čest všem zprostředkovatelům. Přeji příjemný zbytek léta.

Jakub K. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Prostě super, maximální profesionalita a ochota.

Jiřina H. - pronájem bytu 1+kk, Praha 8 - Karlín

Byla jsem mile překvapená profesionálním jednáním slečny Houdové a její vstřícností a ochotou. Maximální spokojenost.

Petra Č. - prodej bytu 1+kk, Praha 9 - Kyje

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři Dream House Reality, především makléřce Evě Kubizňákové, za zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, zároveň děkuji za vyřešení zapeklitého zákona ohledně předkupního práva. Jestli budu do budoucna řešit prodej nemovitostí, ráda se na Vás opět obrátím.

Dagmar S. - prodej rekreační chaty, Praha 9 - Hloubětín

Chtěla bych touto cestou poděkovat za práci Vaší realitní kanceláře a zejména realitní makléřky Evy Kubizňákové, v záležitostech spojených s prodejem mého rekreačního objektu. Ocenila jsem její přístup, návrhy řešení případných peripetií a celkový přístup k této zakázce. Dovolím si tvrdit, že stejný názor mají i kupující. Budu se těšit na další spolupráci.

Petr Š. - pronájem bytu 2+kk, Praha 7 - Holešovice

Nemám RK úplně v oblibě, ale paní Monika Houdová mě svojí profesionalitou a příjemným vystupováním přesvědčila, že se mýlím. Všechno běželo skvěle a komunikace byla moc příjemná. Hned sehnala sympatické nájemníky. 

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Iveta D. - pronájem bytu 3+kk/T, Praha 17 - Řepy

Za nás maximální spokojenost. Paní Houdová je profesionálka s příjemným vystupováním a maximální vstřícností. Doporučujeme.

Markéta C. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Velmi doporučuji Dream House Reality s.r.o. a ráda bych tímto poděkovala paní Houdové za její profesionální spolupráci a pomoc při pronájmu našich bytů v Praze. Paní Houdová vše naprosto samostatně a proaktivně zařídila ke spokojenosti všech. Vše proběhlo naprosto hladce, rychle a dle dohody.

Marta P. - pronájem bytu 2+kk, Praha 17 - Řepy

Děkuji za rychlé sjednání formalit a předání bytu na Praze 6 - Řepích, včetně pomoci při převodu elektřiny. Paní makléřka Monika Houdová sjednala vše s panem domácím rychle a smlouvu jsme podepisovali do týdne. V bytečku se nám líbí a děkujeme.

Gabriela H. - pronájem bytu 2+kk, Boleslavská ul. (Praha 3)

Velice příjemná, ovšem vysoce profesionální komunikace. Rychlé umístění nabídky na mnoho serverů, pěkné a reprezentativní fotky pořízené přímo makléřkou, včetně srovnání nabídky s aktuálním trhem. Nájemce se nastěhoval 10 dnů od zadání zakázky RK. Maximální spokojenost, děkuji.

Darya M. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - ul. Na Zámecké

Monika help us in order to find our apartment. She is really nice and professional and if you have some outcomes with Czech language she is always here to help you. I recommend her service, it was such a pleasure!

Andrea Ř. - prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Krč

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Evě Kubizňákové za profesionální služby při prodeji bytu. Byt prodala za necelý 1 měsíc. Paní Kubizňáková je vždy velmi vstřícná, ochotná a veškeré potřebné věci, problémy, dotazy či připomínky některé ze stran, kterých při prodeji není rozhodně málo, řešila promptně s plnou znalostí věci a svého oboru. Má cit pro věc a zabývá se rovněž novými způsoby obchodování realit. Tím získá pro klienta tu nejlepší cenu. Paní makléřka je skutečný profesionál, jakých u nás mnoho není. Spolupráce s ní bylo výborné rozhodnutí, neboť od té chvíle jsem s prodejem neměla již žádné starosti. Služby Dream House Reality jsou i na vysoké odborné úrovni. Důležitá je při takovéto transakci příprava veškerých podkladů, především smluv, která byla taktéž velmi precizní. Paní Evu Kubizňákovou doporučuji jako profesionálního a spolehlivého partnera nejen při koupi či prodeji nemovitostí. Já s ní budu spolupracovat i nadále.

Karel H. - pronájem BJ Praha 1

Využili jsme služeb Dream House Reality a pí. Evy Kubizňákové k naprosté spokojenosti a pro další činnosti v oblasti realit ji mohu jen doporučit.

Kamila K. - pronájem BJ 1+kk, Praha 2 - Vinohrady

K práci paní makléřky Moniky Houdové není opravdu co vytknout. Provedla nás celým procesem zprostředkování pronájmu bytu bez jakéhokoli zádrhelu velmi profesionálně, korektně a s laskavým přístupem během 4 dnů. Veškeré dotazy a doplňování řešila i ve svém volném čase po večerech a o víkendu. Písemně a telefonicky průběžně řešila dotazy a upravené návrhy smluv obratem zajišťovala ve dvoujazyčné verzi. Zajistila plný servis včetně notářsky ověřených podpisů přímo na místě protokolového předání. Domluvené podmínky odpovídaly skutečnosti a vše řešila vždy ochotně a s úsměvem. Shrnuto: nelze uvést nic jiného, než, že oceňujeme její profesionalitu, spolehlivost a charisma. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Za perfektní a rychlý servis děkujeme.

Marcela B. - pronájem bytu 1+1, Praha 5 - Smíchov

Na p. Kubizňákovou z realitní kanceláře Dream House Reality jsem se několikrát obrátila s žádostí o pronájem bytu. Jednání proběhla vždy věcně a bez otálení. Prohlídky bytu byly směřovány na jeden den, takže jsme ani stávajícího nájemce příliš nerušili. Nájemní smlouva byla perfektně připravená. Doporučená výše nájemného byla nájemci akceptována. S nájemci jsem spokojená a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Jan Ž. - pronájem bytu 2+kk/T, Praha 3 - Žižkov

S přítelkyni jsme byli dost překvapeni. Slečna Houdová, na první pohled vypadající mladě, předčila veškerá očekávání. Takovou profesionalitu a zároveň lidský přístup hodnotíme více než kladně. Na slečnu se můžete se vším spolehnout, naprosto za nás vše vyřešila a vše bylo připravené. Slečna je dochvilná, spolehlivá a zároveň nám i právně zařídila komplet smlouvy, které byly uspokojujici pro obě strany a zařídila za nás i přepis energii. Kéž by to takto vypadalo v každé reality. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, jsme vám moc vděční.

Yvetta S. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Se sl. Houdovou mám již dlouholetou spolupráci. Vždy je velice vstřícná jak ke mně, tak k zájemcům o mnou pronajímaný byt. Pronájem bytu proběhne vždy velice rychle a obě strany jsou spokojeny. Služby RK, a konkrétně služby sl. Houdové, mohu jen vřele doporučit. 

Marek Z. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Profesionální přístup této realitní kanceláře, konkrétně Moniky Houdové nás mile překvapil. Veškeré řešení kolem bytu od prohlídky až po předání klíču probíhalo naprosto bezproblémově a rychle. Během pár dnů jsme bydleli a jsme velmi spokojení, že jsme kontaktovali realitní kancelář Dream House Reality.


 

Přidat referenci