Reference

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Iveta D. - pronájem bytu 3+kk/T, Praha 17 - Řepy

Za nás maximální spokojenost. Paní Houdová je profesionálka s příjemným vystupováním a maximální vstřícností. Doporučujeme.

Markéta C. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Velmi doporučuji Dream House Reality s.r.o. a ráda bych tímto poděkovala paní Houdové za její profesionální spolupráci a pomoc při pronájmu našich bytů v Praze. Paní Houdová vše naprosto samostatně a proaktivně zařídila ke spokojenosti všech. Vše proběhlo naprosto hladce, rychle a dle dohody.

Marta P. - pronájem bytu 2+kk, Praha 17 - Řepy

Děkuji za rychlé sjednání formalit a předání bytu na Praze 6 - Řepích, včetně pomoci při převodu elektřiny. Paní makléřka Monika Houdová sjednala vše s panem domácím rychle a smlouvu jsme podepisovali do týdne. V bytečku se nám líbí a děkujeme.

Gabriela H. - pronájem bytu 2+kk, Boleslavská ul. (Praha 3)

Velice příjemná, ovšem vysoce profesionální komunikace. Rychlé umístění nabídky na mnoho serverů, pěkné a reprezentativní fotky pořízené přímo makléřkou, včetně srovnání nabídky s aktuálním trhem. Nájemce se nastěhoval 10 dnů od zadání zakázky RK. Maximální spokojenost, děkuji.

Darya M. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - ul. Na Zámecké

Monika help us in order to find our apartment. She is really nice and professional and if you have some outcomes with Czech language she is always here to help you. I recommend her service, it was such a pleasure!

Andrea Ř. - prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Krč

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Evě Kubizňákové za profesionální služby při prodeji bytu. Byt prodala za necelý 1 měsíc. Paní Kubizňáková je vždy velmi vstřícná, ochotná a veškeré potřebné věci, problémy, dotazy či připomínky některé ze stran, kterých při prodeji není rozhodně málo, řešila promptně s plnou znalostí věci a svého oboru. Má cit pro věc a zabývá se rovněž novými způsoby obchodování realit. Tím získá pro klienta tu nejlepší cenu. Paní makléřka je skutečný profesionál, jakých u nás mnoho není. Spolupráce s ní bylo výborné rozhodnutí, neboť od té chvíle jsem s prodejem neměla již žádné starosti. Služby Dream House Reality jsou i na vysoké odborné úrovni. Důležitá je při takovéto transakci příprava veškerých podkladů, především smluv, která byla taktéž velmi precizní. Paní Evu Kubizňákovou doporučuji jako profesionálního a spolehlivého partnera nejen při koupi či prodeji nemovitostí. Já s ní budu spolupracovat i nadále.

Karel H. - pronájem BJ Praha 1

Využili jsme služeb Dream House Reality a pí. Evy Kubizňákové k naprosté spokojenosti a pro další činnosti v oblasti realit ji mohu jen doporučit.

Kamila K. - pronájem BJ 1+kk, Praha 2 - Vinohrady

K práci paní makléřky Moniky Houdové není opravdu co vytknout. Provedla nás celým procesem zprostředkování pronájmu bytu bez jakéhokoli zádrhelu velmi profesionálně, korektně a s laskavým přístupem během 4 dnů. Veškeré dotazy a doplňování řešila i ve svém volném čase po večerech a o víkendu. Písemně a telefonicky průběžně řešila dotazy a upravené návrhy smluv obratem zajišťovala ve dvoujazyčné verzi. Zajistila plný servis včetně notářsky ověřených podpisů přímo na místě protokolového předání. Domluvené podmínky odpovídaly skutečnosti a vše řešila vždy ochotně a s úsměvem. Shrnuto: nelze uvést nic jiného, než, že oceňujeme její profesionalitu, spolehlivost a charisma. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Za perfektní a rychlý servis děkujeme.

Marcela B. - pronájem bytu 1+1, Praha 5 - Smíchov

Na p. Kubizňákovou z realitní kanceláře Dream House Reality jsem se několikrát obrátila s žádostí o pronájem bytu. Jednání proběhla vždy věcně a bez otálení. Prohlídky bytu byly směřovány na jeden den, takže jsme ani stávajícího nájemce příliš nerušili. Nájemní smlouva byla perfektně připravená. Doporučená výše nájemného byla nájemci akceptována. S nájemci jsem spokojená a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Jan Ž. - pronájem bytu 2+kk/T, Praha 3 - Žižkov

S přítelkyni jsme byli dost překvapeni. Slečna Houdová, na první pohled vypadající mladě, předčila veškerá očekávání. Takovou profesionalitu a zároveň lidský přístup hodnotíme více než kladně. Na slečnu se můžete se vším spolehnout, naprosto za nás vše vyřešila a vše bylo připravené. Slečna je dochvilná, spolehlivá a zároveň nám i právně zařídila komplet smlouvy, které byly uspokojujici pro obě strany a zařídila za nás i přepis energii. Kéž by to takto vypadalo v každé reality. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, jsme vám moc vděční.

Yvetta S. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Se sl. Houdovou mám již dlouholetou spolupráci. Vždy je velice vstřícná jak ke mně, tak k zájemcům o mnou pronajímaný byt. Pronájem bytu proběhne vždy velice rychle a obě strany jsou spokojeny. Služby RK, a konkrétně služby sl. Houdové, mohu jen vřele doporučit. 

Marek Z. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Profesionální přístup této realitní kanceláře, konkrétně Moniky Houdové nás mile překvapil. Veškeré řešení kolem bytu od prohlídky až po předání klíču probíhalo naprosto bezproblémově a rychle. Během pár dnů jsme bydleli a jsme velmi spokojení, že jsme kontaktovali realitní kancelář Dream House Reality.

Jiřina G. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Smíchov

Slečna Houdová z této realitní společnosti předčila v profesionalitě mnoho kolegů, se kterými jsem měla možnost jednat v minulosti. Vypracovala srovnávací studii o výši nájmů v dané lokalitě, na jejímž základě ve spolupráci s pronajímatelem stanovila optimální výši nájemného. Nabízený byt poté obsadila do několika dnů a navíc pro ochranu pronajímatele zajistila výpis z registrů dlužníků uchazeče o nájem, včetně kvalitní nájemní smlouvy s protokoly o předání a zpětnému převzetí bytu. Zajistila též převedení energií na nového nájemce. Děkuji a těším se na další případnou spolupráci. 

Milan P. - pronájem bytu Praha 9
Chtěl bych se ještě vrátit k Vaší včerejší rychlé a efektivní reakci. Děkuji nejen za poslané foto, ale zejména za stále milý a vstřícný přístup ke klientovi. Velice si vážím, že i dva roky po, díky Vám velmi úspěšném dojednání pronájmu mého bytu, držíte svoje slovo a vždy, když se na Vás obrátím, se mi snažíte pomoci. Vzhledem k tomu, že mám vlastní firmu, tak musím řešit nejrůznější záležitosti se svými zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Denně si díky tomu uvědomuji, že bohužel profesionalita a přirozená lidská slušnost i vzájemný respekt, nejsou samozřejmostí, ale čím dál tím větší vzácností… Proto, pokud někdo v mém okolí bude chtít koupit, prodat, pronajmout byt apod., bez váhání a rád Vás doporučím. 
Marcela L. - pronájem bytu 2+kk, Praha 6 - Řepy

Byla jsem velmi spokojena s prací makléřky Moniky Houdové. Velmi milý a profesionální přístup. Pronájem proběhl velmi rychle a makléřka vše zařídila ke spokojenosti všech. Nikde nenastal žádný problém. 

Jakub J. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - Nusle
Děkuji Vám za vstřícné a profi jednání. S Vašimi službami jsem velmi spokojen a máte moje doporučení pro mé okolí.
Adam P. - koupě bytu Praha 4

Naprosto profesionální spolupráce, zároveň velmi vstřícné, ochotné a lidské jednání. P. Houdová zprostředkovala převod družstevního bytu k naprosté spokojenosti všech stran, mohu jen doporučit.

Věra L. - koupě bytu Praha 5

Díky výborné spolupráci s Monikou Houdovou jsme získali pěkný byt v Praze.

Michal, Jana - prodej bytu Praha

Spolupráce s paní Kubizňákovou byla perfektní a celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Zprostředkování prodeje bytu proběhlo velice rychle, korektně a kvalitně. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Dále pak i zastoupění při zajištění navazujících činností v podobě převodu energií, katastru nemovitostí apod. Moc děkujeme.

Lukáš A. - pronájem bytu 4+kk, Praha 3 - Vinohrady

Tato realitní společnost využita při pronájmu velkého bytu na Vinohradech. Nafoceno a představeno v pátek a po 6 dnech byl byt pronajat. Slečna Tereza mě neustále informovala o vývoji, poptávkách a během prohlídky bytu komunikovala s potencionálními nájemníky naprosto perfektně a nakonec jsem si mohl vybrat, koho do bytu vlastně chci. Smlouva i její podpis rovněž zajistila DHR sama a já jen přijel ve smluvený termín podepsat. Vše vyřešeno během 168 hodin. Takhle si představuji práci profesionálů a proklientský přístup. Velmi děkuji a pokud někdy pronájem, vím kam mám jít.

Robin T. - pronájem bytu 3+1 Praha 3 - Žižkov

Práce makléřky sl. Karlíčkové byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo velice rychle a seriózně. Vřele doporučuji.

Marie S. - pronájem bytu Praha 6 - Dejvice

Kontaktovala jsem makléřku sl. Karlíčkovou s prosbou o pomoc při pronájmu mého bytu v Praze 6 - Dejvicích. Makléřka byt pronajala do týdne a to skvělými a solventními nájemníky. 


 

Přidat referenci